Starší objekty jsou nádherné svoji originalitou, jedinečností. Jejich design a vybavení jsou dány dobou, ve které byly postaveny. Jejich rekonstrukce jsou náročné především z důvodu rozdílných stavebních postupů. Ke každé budově je tedy nutno přistupovat individuálně a s citem. Máme zkušenosti, že každý objekt lze přestavět a adaptovat na nové potřeby dnešní doby. S rekonstrukcemi starších objektů, i 100 let starých, máme bohaté zkušenosti, které s Vámi rádi budeme sdílet.

Pro více informací nás kontaktujte zde
Rekonstrukce
Rekonstrukce

Rekonstrukce se většinou provádí komplexně. Tedy od střechy až po suterénní prostory. V průběhu se můžete setkat s otázkami týkající se statiky, vlhkosti, tepelné izolace, degradace původního materiálu, změna dispozičního řešení, apod. Mnozí si ani nedovedou představit jak původní objekt může být krásný a jak se může jeho užitnost zvýšit.

Rekonstrukce
Rekonstrukce

Závěr rekonstrukce rodinných domů se nese ve znamení zahradních úprav, teras apod. Což je taková třešnička na dortu, ale vzhledem k tomu kolik času se pak v tomto prostředí tráví času, tak i zde je vhodné, aby Vám byl zkušený architekt nápomocen.  

Rekonstrukce
Rekonstrukce
Pro více informací nás kontaktujte zde
Logo DG Architects

KONTAKTUJTE NÁS

Adresa:
Na Palouku 2
100 00 Praha

Spojte se s námi:
+420 777 664 677
info@dgarch.cz

Váš architekt

 komplexní služby
 umíme naslouchat
 dodržujeme rozpočet i harmonogram
 navrhujeme funkční architekturu